Paieška

Uždaryti

Privatumo politika

Mes vertiname ir saugome Jūsų privatumą, todėl siekiame Jus kuo aiškiau supažindinti su mūsų svetainėje taikomais informacijos rinkimo ir naudojimo principais. Tvarkydami asmens  duomenis vadovaujamės Europos Sąjungos Duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679 nurodymais. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir / ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate.  Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje, nesinaudoti mūsų turiniu ir/ar paslaugomis.

Duomenų tvarkytojas:

MB Loconinjo

Įmonės kodas: 306013737

Registracijos adresas: Medžiotojų g. 2, LT-72311 Tauragė

Kokie asmens duomenys renkami?

 1. Jūsų pateikta informacija, gyvenamoji vieta (adresas), vardas, pavardė, telefono numeris, elektroninio pašto adresas.
 2. Informacija apie svetainės naudojimą (IP adresai, vizitų statistika, demografinė padėtis ir kiti analizei naudojami duomenys).

 

Kur naudojama jūsų informacija?

 1. Elektroninėje parduotuvėje apmokėjimai apdorojami naudojant UAB OPAY Solutions (opay.lt) mokėjimų surinkimo sistemą, todėl jūsų asmeninė informacija reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, kuri bus perduodama UAB OPAY Solutions (opay.lt) mokėjimų surinkimo sistemai.
 2. Jūsų užsakymo patvirtinimui, kad galėtumėte naudotis mūsų teikiama internetinio pirkimo paslauga.
 3. Pirkimo krepšelio apmokėjimui per pasirinktą išorinį bankinių paslaugų teikėją.
 4. Naujienlaiškių siuntimui. Įvesdami savo el.pašto adresą galite užsisakyti naujienlaiškius, kurie leis pirmiems sužinoti apie mūsų pasiūlymus ir naujienas.
 5. Internetinė parduotuvė www.loconinjo.lt niekada neprašys Jūsų mokėjimo duomenų. Mokėjimai yra atliekami per integruotas bankines sistemas opay.lt , todėl yra patikimi ir saugūs. Pardavėjas mato tik rezultatą – mokėtoją ir mokėtiną sumą. Pardavėjas nekaupia ir neapdoroja pirkėjo mokėjimo informacijos.

 

Kam galime atskleisti jūsų duomenis?

Informacija trečiosioms šalims perduodama tik šiais atvejais:

 1. Mūsų partneriams, kurie teikia pinigų surinkimo ir prekių pristatymo paslaugas. Šiems paslaugų teikėjams mes suteiksime tik tiek Jūsų asmeninės informacijos, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti.
 2. Teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką.
 3. Bet kokios kitos asmeninės pirkėjo informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su pirkėju.

 

Kaip saugoma jūsų informacija?

Asmens duomenys yra saugomi ir tvarkomi atsižvelgiant į teisės aktuose nustatytus duomenų apsaugos reikalavimus. Įdiegėme technines priemones, kad apsaugotume visą informaciją, kurią renkame mūsų paslaugų teikimo tikslais. Primename, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų Jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs. Elektroninėje svetainėje įdiegtas saugumo SSL sertifikatas patvirtina, kad šioje elektroninėje parduotuvėje yra saugu registruotis ir pirkti prekes.

Jūsų teisės.

Kiekvienas vartotojas turi teisę:

 1. Gauti informaciją apie savo pateiktus duomenis ir jų tvarkymą.
 2. Kreiptis su prašymu ištaisyti arba papildyti asmens duomenis.
 3. Kreiptis su prašymu panaikinti visus asmens duomenis.

Esant kitiems klausimams galite kreiptis telefonu +37064815241 arba el.paštu: info@loconinjo.lt

Kaip naudojami slapukai?

Lankantis svetainėje visus Jūsų veiksmus fiksuoja slapukai (angl. cookies), kurie saugo duomenis apie apsilankymus ir taip padeda mums atpažinti Jus, kaip svetainės lankytoją, leidžia stebėti lankymosi internetinėje svetainėje trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankytojų skaičių, elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti svetainę.

 

 

10% nuolaida